Pościg tym razem nieudany: gorzowianie przegrali z Wilkami

Unihokeiści I LO UKS Florball Gorzów przegrali u siebie 4:6 z Wilkami Sanok w 10. kolejce Energa Ekstraligi.

Gorzowianie zaczęli ten mecz fatalnie, mieli duże problemy w ofensywie i w efekcie pierwszą tercję przegrali 0:4. Gdy na początku drugiej stracili piątą bramkę, wydawało się, że ekipa z Sanoka wywiezie pewną wygraną. Jednak trafienia Marcina Stolarka i Wojciecha Bojki w końcówce drugiej odsłony, w odstępie zaledwie kilkunastu sekund, przywróciły miejscowym nadzieję.

W trzeciej tercji I LO UKS Florball dominował już zdecydowanie: strzelił kolejne dwie bramki (znów Bojko i Maksym Helman) i stworzył sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji. Niestety wyrównać się nie udało, a w ostatnich sekundach, po wycofaniu bramkarza naszego zespołu, Wilki trafiły szósty raz i cieszyły się z wygranej:

Gorzowianie po tej kolejce spadli na 6. miejsce w tabeli i do czołowej czwórki tracą 3 punkty.