Margarita jest bardzo młodą gorzowianką – pochodzi z Ukrainy. Chodzi do Szkoły Podstawowej nr 20 w Gorzowie – jest w szóstej klasie ale jak się jej słucha ma się wrażenie, że jest starsza. W wolnych chwilach czyta literaturą młodzieżową i gra na gitarze. Margarita uwielbia się też uczyć. W przyszłości chce wyjechać do jakiegoś liceum w Warszawie. W ogóle do Gorzowa przyjechała z Ukrainy jak miała 7 lat. Nasze miasto bardzo się jej podoba.
Gorzowska ławeczka 3.12.2025
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
- Tags: WAŻNE GORZÓW
Powiązane treści
Fizycy medyczni z całej Polski zjechali do Gorzowa
Magdalena Pawłowska
25 czerwca 2026
Fala upałów zmienia weekendowe plany koncertowe
Krzysztof Matusiak
25 czerwca 2026
Instalacja elektryczna mogła być przyczyną pożaru w DPS-ie
Magdalena Pawłowska
25 czerwca 2026
K. Sibińska: "Było wiadomo, że sauny nie mieszczą się w żadnym projekcie"
Tomasz Krawczyk
25 czerwca 2026
Polewaczki wyjadą na ulicę
Tomasz Krawczyk
25 czerwca 2026
Promocja książki architekturze Gorzowa
Marcin Sasim
25 czerwca 2026
Rusza remont Przedszkola Miejskiego nr 27
Tomasz Krawczyk
25 czerwca 2026
Kurtyny wodne w Gorzowie już działają
Magdalena Pawłowska
24 czerwca 2026