„Nie dotarłem do lekarza”

fot. Przemysław Kamiński

fot. Przemysław Kamiński

W ostatnich dniach w naszym regionie kilkaset połączeń kolejowych zostało odwołanych. Przyczyną są niskie temperatury i oblodzenie trakcji. Każdy odwołany pociąg to kilkudziesięciu zawiedzionych pasażerów, którzy często nie dojeżdżają do pracy, szkoły, czy lekarza. Jednym z nich jest Pan Przemysław, który zgłosił się do naszej redakcji.

Przemysław Kamiński miał na środę, 28 stycznia, umówione badanie rezonansem w szpitalu w Szczecinie. Jednak nie dotarł na nie z powodu odwołanego pociągu relacji Kostrzyn-Szczecin:

Pan Przemysław pytał PKP Polskie Linie Kolejowe, czy zostały podjęte jakieś kroki, by poprawić sytuację na kolei w związku z niskimi temperaturami. Zapytaliśmy także my. Czekamy na odpowiedź. 

Exit mobile version