Pani Irena jest mieszkanką Gorzowa – stacjonuje na Dolinkach. Na osiedlu Dolinki jest od 1970 roku – mąż dostał tu mieszkanie od Stilonu. Razem z sąsiadami dba o osiedlowe ogródki – taki lokalny patriotyzm. Skończyła gorzowski Gastronomik i pracowała miedzy innymi w kultowym „Łabędziu”. Teraz na emeryturze szuka spokoju.
Gorzowska ławeczka 1.04.2026
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
- Tags: WAŻNE GORZÓW
Powiązane treści
Smocze Łodzie ponownie opanują Wartę. Obecnie trwają zgłoszenia.
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Modelki poszukiwane. Natalia Ślizowska zaprasza na casting
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Aktorzy przenoszą się do ogrodu. Jutro startuje Scena Letnia
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 26.06.2026
Piotr Wiśniewski
26 czerwca 2026
Fizycy medyczni z całej Polski zjechali do Gorzowa
Magdalena Pawłowska
25 czerwca 2026
Fala upałów zmienia weekendowe plany koncertowe
Krzysztof Matusiak
25 czerwca 2026
Instalacja elektryczna mogła być przyczyną pożaru w DPS-ie
Magdalena Pawłowska
25 czerwca 2026