Dziś obchodzimy Dzień Bez Śmiecenia, dlatego tym razem gotujemy w myśl zasady, że w kuchni tak naprawdę nie ma odpadów i niepotrzebnych resztek, a jedyne co nas powstrzymuje przed pełnym wykorzystaniem składników z naszej lodówki to wyobraźnia. W naszej kuchni dziś pomysłowe przepisy na obiad „z drugiego obiegu”.
O, Kuchnia! #14
- Tomasz Krawczyk

- Categories: O, kuchnia!
Powiązane treści
Gorzowska młodzież powalczyła we Wrocławiu
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Bez niespodzianki we Wrocławiu. Sparta lepsza od Stali
Jakub Lesiński
23 czerwca 2026
Na Staszica ma powstać publiczna toaleta
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Podcinanie gałęzi na ul. Piłsudskiego
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 23.06.2026
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Nie kąpcie się w fontannach. To niebezpieczne
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
20 medali lekkoatletów GZSN Start
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Będą zmiany w komunikacji miejskiej?
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026