Kurtyny wodne ponownie pojawią się w Gorzowie, by chłodzić mieszkańców w upalne dni.
Wzorem lat ubiegłych tak i w tym roku gorzowianie będą mogli liczyć na uruchomienie kurtyn wodnych. Kiedy dokładnie się to stanie? O tym zdecydują warunki pogodowe – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy z gorzowskiego magistratu.
Z uwagi na to, że ponad 30-stopniowe upały prognozowane są m.in. na nadchodzący weekend to jest duża szansa, że kurtyny zostaną uruchomione w ciągu najbliższych dni. Wszystko po to, by pomóc mieszkańcom przetrwać upały – zaznacza Wiesław Ciepiela.
W ubiegłym roku kurtyny wodne uruchomione zostały dokładnie 22 czerwca.
