Rejestracja ogólna szpitala w Gorzowie w innym miejscu. Zmiany od następnego poniedziałku.
Pacjenci Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie muszą się szykować na zmiany. W poniedziałek, 29 czerwca, rejestracja ogólna zostanie przeniesiona – mówi Paweł Trzciński, rzecznik prasowy szpitala w Gorzowie.
Bieżące informacje odnośnie planowanych zmian czy też akcji profilaktycznych dostępne są m.in. na facebookowym profilu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.
