Rejestracja w szpitalu w Gorzowie w nowym miejscu

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. / www.facebook.com

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. / www.facebook.com

Rejestracja ogólna szpitala w Gorzowie w innym miejscu. Zmiany od następnego poniedziałku. 

Pacjenci Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie muszą się szykować na zmiany. W poniedziałek, 29 czerwca, rejestracja ogólna zostanie przeniesiona – mówi Paweł Trzciński, rzecznik prasowy szpitala w Gorzowie.

Bieżące informacje odnośnie planowanych zmian czy też akcji profilaktycznych dostępne są m.in. na facebookowym profilu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. 

Exit mobile version