Pani Małgorzata mieszka na Piaskach i bardzo sobie chwali to miejsce – dużo tu zieleni. Wcześniej mieszkała na Zawarciu. Uczęszczał do gorzowskiego Ekonomika i tam zdobyła zawód – technik ekonomii. 22 lata pracowała w księgowości w słynnych gorzowskich Zakładach Mięsnych. Później był jeszcze gorzowski szpital. Zakłady Mięsne miło Pani Małgorzata wspomina – wtedy to było mięso prawdziwe nie to co teraz. Teraz na emeryturze opiekuje się 86-letnią mamą i wnukami.
Gorzowska ławeczka 24.06.2026
- Piotr Wiśniewski

Fot. RG
- Categories: Gorzowska ławeczka
- Tags: WAŻNE GORZÓW
Powiązane treści
Na Staszica ma powstać publiczna toaleta
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Podcinanie gałęzi na ul. Piłsudskiego
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Nie kąpcie się w fontannach. To niebezpieczne
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Będą zmiany w komunikacji miejskiej?
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Studenci gorzowskiej akademii wygrali Akademickie Mistrzostwa Menadżerskie
Marcin Sasim
23 czerwca 2026
Rejestracja w szpitalu w Gorzowie w nowym miejscu
Magdalena Pawłowska
22 czerwca 2026
Dwa kąpieliska w Lubuskiem już sprawdzone przez sanepid
Magdalena Pawłowska
22 czerwca 2026
Kurtyny wodne znów pojawią się w Gorzowie
Magdalena Pawłowska
22 czerwca 2026