Reprezentacja SP13 w Gorzowie Wielkopolskim, tworzona przez zawodniczki Enea AZS AJP Gorzów, zdobyła złoty medal podczas Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3, sięgając po tytuł Mistrzyń Polski.
W turnieju, który rozegrano w Wysokim Mazowieckim drużyna wystąpiła w składzie: Maja Kos, Maja Michniewicz, Maja Bochenek oraz Michalina Stachowiak. Zespół prowadził trener Adam Chodkiewicz. Przez cały turniej gorzowianki prezentowały bardzo wysoką formę sportową, imponując zaangażowaniem, determinacją oraz dojrzałością gry. Srebrne medale wywalczyła drużyna ze Stalowej Woli, którą gorzowianki pokonały 12:5, natomiast brąz przypadł zespołowi z Łomży, z którym zwyciężyły 7:6.
