Najwyższy stopień zagrożenia pożarowego w lubuskich lasach

archiwum redakcji

archiwum redakcji

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie wydała komunikat o wprowadzeniu na terenach leśnych województwa lubuskiego III, czyli najwyższego stopnia zagrożenia pożarowego. Zanim wybierzemy się do lasu zapoznajmy się z komunikatami – apeluje Dariusz Szymura, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie. 

W związku z dużym zagrożeniem pożarowym spacerując po lesie należy zachować maksymalne środki ostrożności – dodaje komendant.

W przypadku zauważenia pożaru należy niezwłocznie skontaktować się z numerem alarmowym 112. 

Exit mobile version