Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland !

Trzech uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie zajęło 2. miejsce na Finałach Krajowych STEM Racing Poland 2026! Młodzi ludzie zbudowali zespół i bolid Formuły 1. To była półroczna ciężka praca – twierdzą Tymoteusz Sienkiewicz, Adam Przybylski i Łukasz Wawruszczak z zespołu HyperLine Racing Team.

Całe zawody przebiegały według ściśle opracowanego harmonogramu – komentuje Adam Przybylski.

Aktualnie uczniowie z Puszkina zbierają fundusze na wyjazd na Finały Światowe STEM Racing w Singapurze.

Szczegóły związane z działaniami młodych ludzi z zespołu HyperLine Racing Team i ich zbiórki na wyjazd na zagraniczne zawody dostępne są na ich profilu na Instagramie pod adresem Hyperlinert.

Exit mobile version