Warta ze spokojnym awansem, pozostali gorzowianie też w III rundzie

Piłkarze Warty Gorzów bez większych problemów awansowali do III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu gorzowskiego.

Nasz trzecioligowiec pokonał w Witnicy czwartoligowych Czarnych Browar 5:0. Do przerwy było 2:0 po bramkach Pawła Krauza i Mateusza Ławniczaka a po przerwie trafiali Dominik Siwiński z rzutu karnego, Adam Wiejkuć i Alan Błajewski:

Dodajmy, że do kolejnej rundy awansowały też inne gorzowskie drużyny. Rezerwy Warty po rzutach karnych pokonały Lubuszanina Drezdenko, bowiem po 90 minutach było 1:1 a po dogrywce 2:2. W karnych druga drużyna niebiesko-bordowych wygrała 3:2. Piast Karnin rozgromił w Górkach Noteckich B-klasowy Dąb 10:1 a czwartoligowy Stilon Prosupport nie musiał wychodzić na boisko, bowiem A-klasowy Chrobry Drzeńsko oddał spotkanie walkowerem. W czwartek grają rezerwy Stilonu, które zmierzą się na wyjeździe z SKP Słubice.