Gorzowscy lekkoatleci na podium w „młodzieżówce”

Dwa medale zdobyli gorzowscy lekkoatleci podczas mistrzostw Polski do lat 23.

Srebro w Białej Podlaskiej wywalczył Gracjan Sabajtis. Młociarz AZS AWF Gorzów również poprawił swój rekord życiowy z czego bardzo się cieszy:

Tuż za podium w tej konkurencji była wśród kobiet Aleksandra Dobrowolska z AZS AWF. O występie swoich podopiecznych mówi trener młociarzy tego klubu, Zenon Kowalski:

Ponadto z AZS AWF czwarta w rzucie oszczepem była Julia Szałas.

Brązowy medal w biegu na 400 metrów zdobył Antoni Walicki. Zawodnik ALKS AJP, który kilka miesięcy temu wrócił do Gorzowa ze Śląska Wrocław podkreśla, że w krótkim czasie udało mu się odbudowac po bardzo słabym poprzednim sezonie:

Dodajmy, że w weekend startowała też Kornelia Lesiewicz z AZS AWF, która wystąpiła w biegu na 400 metrów podczas memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie. Lesiewicz zajęła w topowej obsadzie w kraju 8. miejsce z czasem 52,99.