Falubaz wygrywa w Zielonej Górze i jest pewny awansu. Stal na trzecim miejscu.

Żużlowcy Falubazu Zielona Góra wygrali zaległą I rundę Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów. Na torze w Zielonej Górze podopieczni trenera Piotra Żyto zdobyli 41 punktów i wyprzedzili Unię Leszno 36, Stal Gorzów 31 i Start Gniezno 11.

Wygrana zielonogórzan oznacza pewny awans do finału – mówi trener Falubazu Piotr Żyto:

Dla zespołu zielonogórskiego 12 punktów zdobył Norbert Krakowiak, 11 Mateusz Tonder, 9 Damian Pawliczak, 5 Jakub Osyczka i 4 Fabian Ragus. Lider zielonogórskiej formacji juniorskiej Norbert Krakowiak w jednym z wyścigów przyjechał na czwartym miejscu. A jak skomentował to trener Piotr Żyto:

Trzecie miejsce zajęli żużlowcy Stali Gorzów. Występ w Zielonej Górze ocenia trener Piotr Paluch: