MMPPK: Falubazem ze złotem, Stal z brązem!

Obie lubuskie ekipy żużlowe znalazły się na podium w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Złoto na torze w Rybniku zdobył RM Solar Falubaz Zielona Góra – 26 pkt., przed Bocar Włókniarzem Częstochowa – 24, a trzecie miejsce zajęła Cash Broker Stal Gorzów – 21.

Czwarte miejsce zajęła Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – 17 pkt, piąte PGG ROW Rybnik – 14, szóste Motor Lublin – 14 oraz ostatnie siódme MrGarden GKM Grudziądz – 10.

Dla triumfatorów punktowali: Mateusz Tonder – 16 oraz Norbert Krakowiak 10. Rezerwowy Damian Pawliczak nie startował.

Dla gorzowian – Wiktor Jasiński – 11 oraz Kamil Nowacki – 10. Kamil Pytlewski ns.

Trener Stali Piotr Paluch przyznaje, że po zawodach pozostaje pewien niedosyt:

A o wspomnianej przez Piotra Palucha sytuacji z ostatniego biegu mówi Wiktor Jasiński: