Wygrany sparing na tydzień przed ligą

źródło: oficjalny profil FB drużyny

Koszykarki Polskiej Strefy Inwestycji Enea Gorzów pokonały w sparingu Eneę AZS Poznań 80-48. Do startu ligi pozostało siedem dni.

Gorzowianki pierwszą kwartę wygrały wysoko, bo 28-12. Kolejne dwie padły łupem zawodniczek z Poznania, który wygrały je 19-15 i 19-14. Wszystko rozstrzygnęło się w kwarcie czwartej, która ponownie została wygrana przez gorzowianki, 20-18.

To drugie starcie między obiema ekipa w ostatnim czasie. Wczoraj lepsze 77-68 były koszykarski z Poznania.

Oba mecze podsumowuje trener Dariusz Maciejewski:

W niedzielę 4 października gorzowianki we własnej hali zainaugurują nowy sezon. Pierwszym rywalem będzie KS Basket 25 Bydgoszcz. Początek meczu o 16:30.

Dziś punktowały: Gustafson 20, Hristova 18, Green 10, Owczarzak 9, Doyle 7, Kaczmarczyk 4, Matkowska 0, Dźwigalska 0