Otwarcie zwycięskie, szczegóły do dopracowania: akademiczki lepsze od Bydgoszczanek!

Zwycięstwo gorzowskich koszykarek na inaugurację sezonu Energa Basket Ligi Kobiet. PolskaStefaInwestycji Enea Gorzów pokonała u siebie KS Basket 25 Bydgoszcz 75:68.

Gorzowianki miały spore problemy w pierwszej kwarcie, w której rzuciły zaledwie 11 punktów przy 16 rywalek. W kolejnych odsłonach gra już wyglądała lepiej i ostatecznie losy meczu były praktycznie rozstrzygnięte jeszcze przed ostatnią minutą. Spotkanie podsumowuje trener gorzowianek, Dariusz Maciejewski:

Elżbieta Międzik (kapitan Basket 25):

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów – Basket 25 Bydgoszcz 75:68 (11:16, 18:14, 22:13, 24:25)

PSI Enea: Kathleen Doyle 19, Megan Gustafson 19, Cheridene Green 16, Borislava Hristova 9, Katarzyna Dźwigalska 6, Agnieszka Szott-Hejmej 3, Dominika Owczarzak 3, Agnieszka Kaczmarczyk 0, Karolina Matkowska 0.