Dąb przegrywa ze Stilonem i traci pozycję lidera

Piłkarze czwartoligowego Stilonu Gorzów 2-1 (1-1) pokonali na wyjeździe lidera tabeli Dąb Sława Przybyszów. Bramka decydująca o zwycięstwie padła w ostatnich sekundach meczu. Ten wynik spowodował, że na I miejsce w tabeli lubuskiej 4 ligi wskoczyła Carina Gubin.

Początek zdecydowanie dla piłkarzy Dębu, ale pierwsze trafienie to dzieło gości z Gorzowa. W 25. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Kurlapski. Tuż przed przerwą wyrównał jednak Bartosz Skiba. Po zmianie stron drużyny nadal prowadziły wyrównany pojedynek, choć ze wskazaniem na Stilon. W końcówce meczu samobójcze trafienie zaliczyli gospodarze i ostatecznie Dąb po raz pierwszy w sezonie doznał porażki.

W pozostałych meczach Carina Gubin wygrała na wyjeździe z Koroną Kożuchów 3-2, Polonia Słubice pokonała 3-0 Tęczę Krosno, Pogoń Świebodzin uległa 0-1 Spójni Ośno, Pogoń Skwierzyna przegrała 1-3 z Piastem Iłowa, a Meprozet Stare Kurowo pokonał 1-0 Arkę Nowa Sól. Jutro mecz rezerw Lechii Zielona Góra z Syreną Zbąszynek.