W święto Stilon sprezentował punkt Arce

Piłkarze Stilonu Prosupport Gorzów tylko zremisowali u siebie 1:1 z Arką Nowa Sól w 17. serii spotkań IV ligi.

Gorzowianie od początku zdecydowanie przeważali, ale jedyną bramkę dla nich zdobył w 25 minucie z rzutu karnego Myrosław Taranenko. Miejscowi mieli jeszcze w tej części kilka sytuacji, ale w żadnym z tych przypadków nie znaleźli drogi do bramki Arki.

W drugiej połowie ataki mającego zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki Stilonu nie przynosiły specjalnych efektów. Nowosolanie, którzy do Gorzowa przyjechali z zaledwie 11-osobową kadrą, bez rezerwowych, w ostatnim kwadransie odważniej zaatakowali. Jeden z tych wypadów pod bramkę gospodarzy przyniósł gola Bartosza Żurawskiego, który trafił w 90 minucie:

Pozostałe wyniki: Czarni Żagań – Spójnia Ośno Lubuskie 2:2, Dąb Sława Przybyszów – Odra Nietków 3:1, Korona Kożuchów – Czarni Browar Witnica 2:4, Meprozet Stare Kurowo – Piast Iłowa 2:2, Lechia II Zielona Góra – Ilanka Rzepin 2:2, Pogoń Skwierzyna – Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie 0:3, Stal Sulęcin – Pogoń Świebodzin 1:1. Mecz Carina Gubin – ZAP Syrena Zbąszynek został odwołany, pauzowała Polonia Słubice.