Rezerwy jak ekstraklasa

Wczoraj w meczu ekstraklasy koszykarki PolskiejStrefyInwestycji Enei Gorzów Wlkp. przegrały pierwszą kwartę spotkania z GTK Gdynia, ale to one wygrały cały mecz.

Podobnie było dzisiaj w pojedynku zespołu rezerw gorzowskiego klubu, który we własnej hali, w spotkaniu I ligi przegrał pierwszą kwartę z zespołem Dijo Maximus GOKiS z Kątów Wrocławskich 16:20, ale w końcowy wynik to 70:61 dla Enei AZS AJP II. Dla drużyny z Kątów 19 punktów zdobyła Jagoda Oses.

Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. – Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 70:61 (16:20, 26:9, 10:16, 18:16)
Enea AZS AJP II: Wiktoria Kuczyńska 9, Daria Ryzińska 16, Aleksandra Kuczyńska 18, Martyna Kurkowiak 6, Ewelina Śmiałek 4, Julita Michniewicz 11, Weronika Dudek 2, Gabriela Lebiecka 2, Martyna Sierocińska 0, Karolina Kamińska 2.