Po grudniowym hicie IV ligi z remisu cieszą się goście

Bezbramkowym remisem zakończyło się zaległe spotkanie IV ligi pomiędzy piłkarzami Stilonu Prosupport Gorzów i Cariny Gubin.

Spotkanie stało na dobrym poziomie a obie drużyny miały sytuacje do zdobycia bramek. Pierwsza połowa była dość wyrównana z lekką przewagą Stilonu. Najlepszej okazji dla gorzowian nie wykorzystał w 32 minucie Łukasz Maliszewski, który był oko w oko z golkiperem Cariny, Karolem Kubasiewiczem. W drugiej połowie gorzowianie przeważali wyraźniej, ale w końcówce blisko szczęścia był Kacper Lechowicz, który główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego a świetną interwencją przy tym uderzeniu popisał się gorzowski golkiper, Piotr Bukowski.

Bezbramkowy remis sprawia, że Carina kończy jesień na pozycji lidera z przewagą trzech punktów nad drugim Dębem Sława Przybyszów. Stilon Prosupport jest piąty, do lidera traci 10 punktów. W drugim dzisiejszym zaległym meczu ostatnia w tabeli Stal Sulęcin przegrała ze Spójnią Ośno Lubuskie 1:3 – ta dzięki temu awansowała na 8. miejsce.