Gorzowskie koszykarki nie sprostały Ślęzie

R. Rachlewicz

Nie udał się dzisiejszy mecz koszykarkom InvestInTheWest ENEA Gorzów. Nasz zespół przegrał ze Ślęzą Wrocław 63:69.

O końcowym wyniku zadecydowały pierwsze minuty spotkania, w których Marissa Kastanek trzy razy trafiła za trzy punkty, dzięki czemu wrocławianki uzyskały przewagę, którą utrzymały do końca pojedynku. Po meczu trener Ślęzy chwalił swoje zawodniczki za dyscyplinę taktyczną i konsekwentną grę w obronie. Jednak nawet najlepsza defensywa nie tłumaczy fatalnej skuteczności gorzowskich koszykarek, która w pierwszej połowie nie przekraczała 30%. Dopiero w czwartej kwarcie, gdy miejscowe nie miały już nic do stracenia, gra w ataku poprawiła się czego efektem było jednak tylko zniwelowanie strat.