W derbach AZS lepsze koszykarki z Gorzowa

Nie było niespodzianki w meczu Energa Basket Ligi Kobiet między InvestInTheWest ENEĄ Gorzów Wlkp. i ENEĄ AZS Poznań.

Grające we własnej hali gorzowianki, choć do przerwy prowadziły tylko 38:37 wygrały ostatecznie 101:69. Wysokie prowadzenie po trzeciej kwarcie sprawiło, że trener Dariusz Maciejewski mógł desygnować do gry zawodniczki, które nie mają na co dzień okazji grać na ekstraklasowych parkietach.

Wadim Czeczuro – trener ENEA AZS Poznań:

Marta Nowicka (ENEA AZS):

Dariusz Maciejewski – trener InvestInTheWest ENEA:

InvestInTheWest ENEA Gorzów Wlkp. – ENEA AZS Poznań 101:69 (22:15, 16:22, 38:18, 25:14)
InvestInTheWest ENEA: Katarzyna Dźwigalska 0, Sharnee Zoll-Norman 7, Wiktoria Keller 6, Julija Rytsikawa 11, Ariel Atkins 13, Annamaria Prezelj 8, Agnieszka Fikiel 13, Laura Juskaite 9, Maryia Papova 16, Karolina Matkowska 0, Daria Stelmach 6, Kyara Linskens 12.
ENEA AZS: Khaalia Hillsman 15, Kinga Demczur 5, Marta Nowicka 2, Olena Samburska 6, Magdalena Parysek-Bochniak 6, Dominika Urbaniak 3, Aleksandra Parzeńska 8, Karolina Stefańczyk 0, Julia Niemojewska 0, Jazmine Davis 24.