Truly.work Stal Gorzów przegrała na wyjeździe z Fogo Unią Leszno 39-51. Przez większą część meczu nasza drużyna prowadziła równorzędną walkę z Mistrzem Polski, prowadząc nawet w meczu dwoma punktami. Jednak trzy ostatnie wyścigi podopieczni Stanisława Chomskiego przegrali 1:5. Jednym z pozytywów meczu była postawa gorzowskich młodzieżowców. Mateusz Bartkowiak wygrał pierwszy wyścig w PGE Ekstralidze, a Rafał Karczmarz jechał w biegu nominowanym i wywalczył 5 punktów. Posłuchajcie jak mecz ocenia gorzowski szkoleniowiec.
Trener Chomski po przegranej w Lesznie – „szukajmy pozytywów”
- Daniel Rutkowski

fot. archuwum Radia Zachód
- Categories: Sport
Powiązane treści
Podcinanie gałęzi na ul. Piłsudskiego
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 23.06.2026
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Nie kąpcie się w fontannach. To niebezpieczne
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
20 medali lekkoatletów GZSN Start
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Będą zmiany w komunikacji miejskiej?
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Koszykarki SP 13 najlepsze w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
MVP SuperPucharu Polski pozostaje w Gorzowie Wlkp.
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
dr Tomasz Grzechnik, kierownik Oddziału Chirurgii i Urologii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie
Marcin Sasim
23 czerwca 2026