60 minut dla Stilonu, ale mecz dla Stali

W meczu XXVI kolejki spotkań III ligi piłkarze Stilonu Gorzów Wlkp. przegrali na własnym boisku ze Stalą Brzeg 0:3.

Pierwsza połowa i pierwszy kwadrans gry po przerwie nie zwiastowały wysokiej porażki gospodarzy, którzy do przerwy mogli prowadzić nawet 3:0. W 17 minucie bramkarz zespołu gości z najwyższym trudem obronił strzał Łukasza Zakrzewskiego. Amin Stitou był na posterunku także w 21 minucie gdy strzałem z półobrotu próbowała go zaskoczyć Michał Przybyła. Z kolei w 26 minucie, po uderzeniu głową Michała Stańczyka piłka trafiła w poprzeczkę bramki Stali.

Druga polowa rozpoczęła się od niecelnego strzału piłkarza Stali Łukasza Chodygi, ale później, po uderzeniach Łukasza Zakrzewskiego, Sebastiana Jarosza i Michała Przybyły gości przed utratą bramki ochronił Amin Stitou. Niestety, jeden błąd obrony Stilonu sprawił, że wszystko się zmieniło. W 62 minucie Jakub Horański otrzymał prezent od gospodarzy i wykorzystał go pokonując Gabriela Łodeja. 7 minut później bramkarz Stilonu został pokonany po raz drugi. Tym razem przez Damiana Celucha. Wynik spotkania ustalił w 83 min. Łukasz Chodyga.