Jak informuje urząd miasta w najbliższy piątek Wydział Spraw Obywatelskich będzie czynny jedynie do godz. 13. Wszystko w związku z zaangażowaniem we właściwy przebieg wyborów do Parlamentu Europejskiego – podaje magistrat.
WSO w piątek będzie pracował krócej
- Patryk Małyszko

Zdj. Archiwum RG
- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
Podcinanie gałęzi na ul. Piłsudskiego
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 23.06.2026
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Nie kąpcie się w fontannach. To niebezpieczne
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
20 medali lekkoatletów GZSN Start
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Będą zmiany w komunikacji miejskiej?
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Koszykarki SP 13 najlepsze w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
MVP SuperPucharu Polski pozostaje w Gorzowie Wlkp.
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
dr Tomasz Grzechnik, kierownik Oddziału Chirurgii i Urologii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie
Marcin Sasim
23 czerwca 2026