Jak informuje magistrat na ul. Kostrzyńskiej wylany został pierwszy odcinek drogi rowerowej w okolicach pętli tramwajowej. Dziś drogowcy leją asfalt pod scieżkę rowerową wzdłuż al. 11 Listopada i Placu Słonecznego.
Leją asfalt pod ścieżkę rowerową na ul. Kostrzyńskiej
- Patryk Małyszko

Fot. www.facebook.com/przystan
- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
Podcinanie gałęzi na ul. Piłsudskiego
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Gorzowska ławeczka 23.06.2026
Tomasz Krawczyk
23 czerwca 2026
Nie kąpcie się w fontannach. To niebezpieczne
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
20 medali lekkoatletów GZSN Start
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
Będą zmiany w komunikacji miejskiej?
Elżbieta Kobelak
23 czerwca 2026
Koszykarki SP 13 najlepsze w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
MVP SuperPucharu Polski pozostaje w Gorzowie Wlkp.
Ryszard Rachlewicz
23 czerwca 2026
dr Tomasz Grzechnik, kierownik Oddziału Chirurgii i Urologii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie
Marcin Sasim
23 czerwca 2026