Syrena urwała punkt Stilonowi

syrena

Okazale wypadła inauguracja czwartej ligi piłkarskiej w Zbąszynku. Ponad pół tysięczna widownia obserwowała ciekawe spotkanie Syreny ze spadkowiczem z trzeciej ligi Stilonem Prosupport Gorzów.

Goście rozpoczęli od mocnego akordu, bo już w 4 minucie prowadzili po bramce Kamila Ograbka. Na wyrównanie kibice Syreny czekali do 17 minuty, gdy bramkarza Stilonu pokonał Paweł Dulat. Riposta Stilonu była natychmiastowa i po strzale Adriana Nowaka goście prowadzili 2:1. Nie załamało to Syreny, bo w 36 minucie błąd Łukasza Maliszewskiego wykorzystał Paweł Dulat i na przerwę drużyny zeszły przy remisie 2:2. Po zmianie stron inicjatywa należała do Stilonu, ale świetnie spisywał się blok defensywny Syreny z bramkarzem Maciejem Jóźwiakiem na czele: