Ależ koncert Stilonu! Pewny awans do 1/16!

Piłkarze Stilonu Prosupport Gorzów w I rundzie Pucharu Polski pokonali u siebie Olimpię Zambrów 5:1 i awansowali do 1/16 finału.

W 13 minucie wynik otworzył Adrian Nowak a gorzowianie od tego momentu wcale nie zamierzali bronić wyniku. Nowak mógł dołożyć kolejnego gola, wyśmienitą szansę miał też Łukasz Zakrzewski. Ostatecznie w 43 na 2:0 podwyższył Kamil Ograbek.

W 45 minucie Olimpia miała rzut karny, który wykorzystał Łukasz Grzybowski, ale jeszcze przed przerwą odpowiedział Ograbek po składnej zespołowej akcji niebiesko-białych. W 49 minucie czwartego gola zdobył mocnym uderzeniem z okolic „szesnastki” Łukasz Zakrzewski a wynik ustalił w 79 Myrosław Taranenko, także po uderzeniu z dalszej odległości:

Mecze 1/16 finału odbędą się między 29 a 31 października. Termin losowania nie jest jeszcze znany.