Derbowa niespodzianka: Celuloza w Gorzowie przegrała pierwszy raz w sezonie

Niespodzianka w rozegranych awansem drugoligowych derbach futsalowych pomiędzy Paolo Gorzów i IKAA MOSiR Celulozą Kostrzyn. Gorzowianie pokonali u siebie wicelidera II ligi wielkopolskiej 6:3.

Już po czterech minutach miejscowi prowadzili 2:0 a do przerwy było 3:2. W drugiej części zdecydowanie przeważali goście, ale skuteczniejsi pod bramką rywala byli zawodnicy Paolo. – Spodziewaliśmy się innego meczu niż u nas – powiedział jeden z zawodników IKAA MOSiR Celulozy, Kamil Orłowski:

Dla Paolo dwie bramki zdobył Bartosz Werbski a po jednej Marcin Jasiński, Eduard Hriha, Krzysztof Pszczółkowski i Jarosław Swadowski. Dla IKAA MOSiR Celulozy trafiali Adam Popkopwski, Dominik Siwiński i Sebastian Jankowski.