Koniec wieńczy dzieło

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ekstraklasy zanotowały koszykarki InvestInTheWest AZS AJP. W przedostatniej kolejce spotkań rundy zasadniczej gorzowianki pokonały w Łodzi drużynę Widzewa 89:76.

Suchy wynik nie pokazuje przebiegu meczu, a ten był zacięty i wyrównany. Walczące o utrzymanie się w ekstraklasie łodzianki przez ponad 3 kwarty nie oddawały pola. Akademiczki zapewniły sobie zwycięstwo dopiero w końcówce ostatniej kwarty.

Widzew – InvestInTheWest AZS AJP 76:89 (25:21, 15:21, 20:23, 16:24)
Widzew: Anna Kudelska 3, Roksana Schmidt 12, Julia Drop 17, Klaudia Gertchen 5, Daria Zawidna 0, Kathleen Scheer 10, Elżbieta Paździerska 5, Brandi Harvey-Carr 24.
InvestInTheWest AZS AJP: Natalie Hurst 18, Julija Rytsikowa 0, Annamaria Prezelj 8, Beata Jaworska 0, Aleksandra Pawlak 15, Magdalena Szajtauer 4, Paulina Misiek 25, Daria Stelmach 6, Carolyn Swords 13.