Stilon przegrał z outsiderem, trener i prezes rezygnują! [AKTUALIZACJA]

Piłkarze Stilonu Gorzów przegrali u siebie z ostatnią w tabeli i zdegradowaną już do IV ligi Polonią Głubczyce 1:2.

Trzecioligowi piłkarze Stilonu Gorzów przegrali u siebie z ostatnią w tabeli i zdegradowaną już do IV ligi Polonią Głubczyce 1:2. Do przerwy gorzowianie przegrywali 0:1, w 60 minucie z rzutu karnego wyrównał Rafał Świtaj, ale kwadrans później przyjezdni zdobyli zwycięskiego gola. – Przegraliśmy znów mecz w głowach – powiedział trener Stilonu, Adam Gołubowski:

Jest mi wstyd: dodaje obrońca Stilonu, Mateusz Ogrodowski:

Szkoleniowiec Stilonu ogłosił po meczu rezygnację:

Ze swojej funkcji zrezygnował też prezes Stilonu Norbert Sawicki:

Wspomniany przez Sawickiego Piotr Biłko nie chce na razie komentować.  Jutro ma się odbyć walne zebranie w klubie. Dowiedzieliśmy się również, że z końcem maja z klubu odeszli Bartosz Flis i Paweł Lisowski. Do tematu będziemy wracać.

AKTUALIZACJA:

Do wypowiedzi Norberta Sawickiego i do całej sytuacji odniósł się wiceprezes Robert Stanisławski: