Stilon pokonał czwartoligowca. 23 zawodników w gorzowskim zespole

W rozegranym w Różankach sparingu piłkarze Stilonu Gorzów pokonali czwartoligowy Chemik Police 2:1.

Do przerwy gorzowianie prowadzili 1:0 po strzale Jakuba Okuszki, w 60 minucie goście wyrównali a zwycięskiego gola w 69 minucie zdobył Michał Chyrek. Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz po dwóch latach w innych klubach (Falubaz Zielona Góra, Unia Solec Kujawski, Piast Żmigród) ma znów zagrać w Stilonie:

Stilon wyszedł w składzie: Skrzyński – Taranenko, Drame, Kaczmarczyk, Łaźniowski – Bednarski, Maliszewski, Wiśniewski, Pakuła, Świtaj – Okuszko

Po przerwie wchodzili: Grala – Mrozek, Biernat, Rawiak, Jakub Pietrakowski (ostatnio Odra Opole CLJ) – Paweł Świerczyński (wychowanek Stilonu, ostatnio Pogoń Szczecin, za niego wszedł później Piotr Przywitowski z Meprozetu Stare Kurowo), Cerbijan, Chyrek, Nowak, Maciej Kraśnicki (wychowanek Impulsu Wawrów, ostatnio Vineta Wolin) – Sebastian Jarosz (junior Lecha Poznań, wypożyczony ostatnio do tamtejszej Warty).

W sobotę Stilon miał rozegrać sparing przeciwko Kotwicy Kołobrzeg, ale rywal odwołał spotkanie. Trwają poszukiwania innej drużyny do gry kontrolnej.