Warta zwycięska w ostatnim sprawdzianie. Skład na derby prawie gotowy

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem trzecioligowego sezonu piłkarze Warty Gorzów pokonali Świt Skolwin 2:1.

Gorzowianie objęli prowadzenie w 23 minucie po uderzeniu Damiana Szałasa a 6 minut później szczeciński trzecioligowiec wyrównał. Zwycięską bramkę zdobył tuż przed końcem meczu z rzutu karnego Dawid Ufir. Trener Warty Mateusz Konefał powiedział po spotkaniu, że ma już w głowie niemal cały wyjściowy skład na sobotni mecz przeciwko Stilonowi:

Dodajmy, że Kacper Majchrowski występował ostatnio w spadkowiczu z II ligi, MKS-ie Kluczbork.

Wyjściowy skład Warty: Czyżykow – Kaczmarczyk. Żeliszewski, Siwiński, Gołdyn – Wiśniewski, Duchowski, Szałas, Kopeć, Posmyk – Zakrzewski

Wchodzili: Majchrowski, Sadowski, Nidecki, Griganiec, Paradowski, Majerczyk, Sobański, Ufir, Kolasa, Świercz.