Srebro młodych żużlowców Stali

W Gorzowie Wlkp. rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu.

Tytuł mistrzowski wywalczyli juniorzy Unii Tarnów, którzy zdobyli 26 punktów. Na drugiej pozycji, z dorobkiem 21 punktów, uplasowali się gospodarze: zawodnicy miejscowej Stali, a na trzeciej zawodnicy Unii Leszno – 20 pkt.

Oto co po zawodach powiedzieli zawodnicy gorzowskiej drużyny:

Piotr Paluch – trener Stali:

Wyniki:

1. Unia Tarnów – 26 pkt. (Patryk Rolnicki 11, Dawid Rempała 4, Mateusz Cierniak 11, Przemysław Konieczny – ns)
  2. Stal Gorzów – 21 pkt. (Rafał Karczmarz 10, Mateusz Bartkowiak 6, Alan Szczotka 5, Hubert Czerniawski – ns)
  3. Unia Leszno – 20 pkt. (Kacper Pludra 4, Wiktor Trofimow 9, Szymon Szlauderbach 7, Krzysztof Sadurski – ns)
  4. KS Toruń – 19 pkt. (Igor Kopeć-Sobczyński 7, Daniel Kaczmarek 8, Marcin Kościelski 4, Aleks Rydlewski – ns)
  5. Start Gniezno – 18 pkt. (Norbert Krakowiak 9, Maksymilian Bogdanowicz 3, Damian Stalkowski 6, Weronika Burlaga – ns)
  6. ROW Rybnik – 11 pkt. (Lars Skupień 2, Robert Chmiel 7, Przemysław Giera 2, Dominik Tyman – 0)
  7. Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt. (Dominik Kossakowski 0, Karol Żupiński 6, Marcin Turowski 5)