Stilon dominował, skuteczności brakowało. Zima na ostatnim miejscu

Na zakończenie rundy jesiennej III ligi grupy 3 piłkarze Stilonu Gorzów zremisowali u siebie z Foto-Higieną Gac 1:1.

Do przerwy przyjezdni prowadzili 1:0 po trafieniu Łukasza Staronia w 37 minucie. W 51 Rafał Świtaj wyrównał z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką obrońcy Foto-Higieny. Od strzelenia wyrównującej bramki gorzowianie zdecydowanie dominowali na boisku, ale nie przełożyło się to na zdobycie zwycięskiego gola. Mecz oceniają obaj trenerzy: Marcin Dymowski (Foto-Higiena) i Kamil Michniewicz (Stilon):

Stilon kończy rundę jesienną na ostatnim miejscu z dorobkiem 11 punktów. Drugi z naszych trzecioligowców czyli Warta jest piętnasta: przypomnijmy, że ten gorzowski zespół mecz ostatniej kolejki jesieni rozegrał awansem już w październiku.