Trzeci dzień MP: 14. miejsce Miciak

W trzecim dniu pływackich Mistrzostw Polski seniorów, młodzieżowców i juniorów 17-18 letnich do sesji popołudniowej awansowała Agata Miciak.

Zawodniczka MKP Słowianka Gorzów zajęła 4. miejsce w finale B na 400 metrów stylem dowolnym, więc ostatecznie uplasowała się na 14. lokacie. Pozostali gorzowianie odpadli w eliminacjach. Mateusz Wałcerz był 35. na 100 metrów stylem zmiennym. Zawodnik KP Stilon był też 48. a Oliwer Chyczewski z MKP Słowianka 90. na 50 metrów stylem motylkowym. Klubowy kolega Chyczewskiego, Jakub Szczepanowski zajął 68. miejsce na 400 dowolnym, bijąc swój rekord życiowy.

Jutro przedostatni dzień mistrzostw. Ostatni występ czeka Miciak, która wystartuje na 200 metrów stylem motylkowym. Ponadto dwa starty ma Chyczewski a po jednym Szczepanowski i Wałcerz.