Brąz Skowrońskiej na koniec mistrzostw

W ostatnim dniu pływackich mistrzostw Polski seniorów, młodzieżowców i juniorów 17-18 letnich brązowy medal w tej ostatniej kategorii wywalczyła Wiktoria Skowrońska.

Zawodniczka MKP Słowianka Gorzów w swojej koronnej konkurencji na 50 metrów stylem klasycznym zajęła 4. miejsce z nowym rekordem życiowym 31,91 s. Przed gorzowianką były dwie 18-latki, więc wywalczyła ona brązowy medal w kategorii juniorskiej.  Dziś w eliminacjach walczyło jeszcze dwóch gorzowian: Mateusz Wałcerz z KP Stilon był 40. na 200 m stylem zmiennym a Jakub Szczepanowski uplasował się na 52. miejscu na 50 metrów żabką. Z powodu wielu rezygnacji Wałcerz drugi raz w tych mistrzostwach znalazł się w finale C. Po tym wyścigu ostatecznie uplasował się na 26. pozycji.

Wkrótce podsumowanie całego występu naszych pływaków.