Gorzowianki jeszcze walczą o finał!

Koszykarki PolskiejStrefyInwestycji Enei Gorzów pokonały CCC Polkowice 91:82 w trzecim meczu półfinału play off Energa Basket Ligi Kobiet. Stan rywalizacji to teraz 2:1 dla polkowiczanek, a gra się do trzech zwycięstw.

Pierwsza kwarta minimalnie dla gorzowianek – 22:20. W drugiej nieco lepsze były przyjezdne – 25:23. Po pierwszej połowie mieliśmy zatem remis – po 45.

W końcówce trzeciej odsłony gorzowianki nieco powiększyły przewagę. Były lepsze w tej części 26:19 i po pół godziny rywalizacji prowadziły 71:64.

W ostatniej, czwartej kwarcie PSI Enea zdołała utrzymać przewagę. Wygrała tę część 20:18, a całe spotkanie 91:82.