Polityczne podsumowanie tygodnia

11:49

4 lutego 2017

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów

Gośćmi Bogdana Sadowskiewgo byli: Robert Surowiec(PO), Grzegorz Musiałowicz ( LdM), Patryk Broszko(Gorzów Plus) i Tomasz Rafalski(PiS). 

7 myśli na temat “Polityczne podsumowanie tygodnia”

 1. Lecha Wałęsy nikt nie złamał. Nigdy. On sam bezwzględnie sie zgodził kablować. Kapitan go wziął na litość dlatego podpisał. Mial na utrzymaniu bezrobotną żone i 5dzieci gdzie on by z pensji robotnika to utrzymał. Kapował na kolegów brał za to pieniądze. Wszyscy wtedy kapowali. W strajku 80 był podstawiony motorówką. Pozniej nie był w sb tylko w wsi bo tam przechodziły szychy i go wyciągnęli jak kukłe do okrągłego stołu zrobic pierestrojkr kiszczak zeby im wlos z glowy nie spadl. Do okraglego stolu zostali wybrani agenci przez kiszczaka na ktorych mial teczki po to by go i jaruzela nie zgnoili. Na ty polegala transormacja. Zniszczyl komune tym ukladem. Nietykaniankiszczaka i jaruzelskiegon

 2. Komuna upadla niewydolnoscia systemu reagan zasugerowal gorbaczowi zburz ten mur. W reykiawiku. Gorbaczow posluchal a jaruzelski posluszny sluga moskwy wykonal.

 3. Od nadmiaru teorii spiskowych głowa nie boli, ale próchnieje do głębi. Podobnie z chorobą Alzheimera, czy z innymi bezbolesnymi chorobami charakterystycznymi dla okresu życia zwanego „wesołym życiem staruszka”.

  Puknij mocno trzy razy w czoło, jeśli usłyszysz echo, to z pewnością próchnica zamieniła już wnętrze twojej głowy w jedną wielką dziuplę.

  Ale nie martw się, głowę masz nie tak zupełnie pustą. Nocą, kiedy śpisz, uszami wlatują i wylatują z niej nietoperze.

  Te z Kostrzyńskiej.

 4. abc: „Pozniej nie był w sb tylko w wsi bo tam przechodziły szychy i go wyciągnęli jak kukłe do okrągłego stołu”.

  Proponuję sprawdzić, kiedy przestała istnieć SB, kiedy powstało WSI i kiedy był „okrągły stół”.
  Książka „Najnowsza Historia Polski” autorstwa Ryszarda Petru mogła zawierać nie do końca precyzyjne informacje, więc sugeruję skorzystanie z innych źródeł.

 5. Wałęsa przeszedł do wojskowych służb. Fo sb donosił wczesniej. To oni go podstawili motorówką do stoczni w strajku 80. Zeznawał to kapitan motorówki. Nie miał garnituru wyglądał jak łachman to go ubrali w elegancki gajerek.
  Zresztą Wałęsa sie przyznal w programie u Olejnik. Tłumaczyl ze inaczej sie nie dalo.

  Radze sledzic wydarzenia to będziecie miec pojęcie.

Dodaj komentarz