Warta strzeliła wrocławskiej młodzieży pięć goli i od utrzymania dzieli ją punkt

Piłkarze AstroEnergy Warty Gorzów rozgromili u siebie Ślęzę Wrocław 5:0 w przedostatniej kolejce 3 grupy III ligi.

Wrocławianie przyjechali do Gorzowa drużyną juniorów i praktycznie przez cały mecz nie istnieli. Strzelanie rozpoczął w 9 minucie Adrian Marchel po uderzeniu z ostrego kąta. W 32 minucie rzut karny dla Warty wywalczył Dawid Ufir a wykorzystał go Igor Lewandowski. W 72 na 3:0 podwyższył debiutujący w III lidze Filip Roszak, który 3 minuty później asystował przy golu Ufira na 4:0. W 90. Roszak ustalił wynik spotkania:

Wrocławianie mogli w tym meczu stracić jeszcze kilka goli:

W ostatniej kolejce AstroEnergy Warta za tydzień zagra na wyjeździe z Unią Turza Śląska i do zapewnienia sobie utrzymania wystarczy jej remis. Rywale będą musieli ten mecz wygrać.