W całej Polsce odbywają się dzisiaj uroczyste apele kończące rok szkolny 2025/2026. Rozpoczęcie wakacji to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów dni. O nastroje zapytaliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Gorzowie.
Emocji nie brakowało także wśród rodziców. Nie zawsze było łatwo, ale daliśmy radę – przyznała mama jednego z dzieci.
Wakacje rozpoczynają nie tylko najmłodsi, ale także nauczyciele. Ten rok minął nam bardzo szybko – mówi Aneta Strzałkowska, wicedyrektor SP 21.
Wakacje potrwają do 31 sierpnia. Nowy rok szkolny rozpocznie się we wtorek, 1 września.









RADIO ZACHÓD



