Nawet 42 stopnie wskazać dziś mogą termometry w Gorzowie. Życie w mieście wyraźnie zwolniło. Sytuacje na ulicach miasta sprawdzała nasza reporterka Ela Kobelak:
Zapytaliśmy Gorzowian czy pełne słońce i tropikalne temperatury bardziej ich cieszą czy martwią i w jaki sposób chronią się przed upałami – w domach lub nad wodą?
Wczesnym popołudniem pojechaliśmy do Nierzymia, gdzie nasza reporterka Ela Kobelak sprawdzała czy Gorzowianie wybrali się nad jezioro:









RADIO ZACHÓD



