Promocja projektów realizowanych przez członków Euroregionu Pro Europa Viadrina z Polski i Niemiec to główny cel umowy podpisanej przez prezesa Radia Zachód Piotra Bednarka i dyrektora Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pro Europa Viadrina w Gorzowie Krzysztofa Szydłaka.
-Uznaliśmy, że poprzez audycje w Radiu Zachód, uda nam się dotrzeć do wielu mieszkańców regionu – mówi dyrektor Szydłak:
– Wiedza o inicjatywach podejmowanych przez Euroregion wciąż jest zbyt mała – przyznaje Krzysztof Szydłak:
Na audycję dotyczące realizowanych przez Euroregion projektów, będą pojawiały się na naszej antenie dwa razy w miesiącu







![Niedosyt Stali, zastrzeżenia Sparty [KOMENTARZE]](https://radiogorzow.pl/wp-content/uploads/2026/04/4e59d3b6b2ebf47046142385eb61e5c1_xl-360x180.jpg)

RADIO ZACHÓD



