sobota, 6 czerwca 2026
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
Radio Gorzów
  • WIADOMOŚCI
    • MIASTO
    • KULTURA
    • GOŚĆ NA 95.6FM
    • KRAJ I ŚWIAT
  • SPORT
    Rzeczni triathloniści na start

    Rzeczni triathloniści na start

    Gorzów Meeting po raz trzeci

    Gorzów Meeting po raz trzeci

    Stilon i Polonia powalczą o drugie miejsce

    Stilon i Polonia powalczą o drugie miejsce

    Kolejny rekord sztafety AZS AWF

    Kolejny rekord sztafety AZS AWF

    Stal druga w Bydgoszczy

    Stal druga w Bydgoszczy

    fot. Progres SHR Wojcieszyce

    Zabawa zakończona awansem

    fot. GZSN Start

    Łucznicy GZSN Start na podium Pucharu Polski

    fot. Stal Wawrów

    Miniżużlowcy z Wawrowa nadal w formie

    Po ośmiu latach IV liga znów przy Łagodzińskiej

    Po ośmiu latach IV liga znów przy Łagodzińskiej

  • RG TV
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
  • RADIO ZACHÓD

SŁUCHAJ

Radio Gorzów
  • WIADOMOŚCI
    • MIASTO
    • KULTURA
    • GOŚĆ NA 95.6FM
    • KRAJ I ŚWIAT
  • SPORT
    Rzeczni triathloniści na start

    Rzeczni triathloniści na start

    Gorzów Meeting po raz trzeci

    Gorzów Meeting po raz trzeci

    Stilon i Polonia powalczą o drugie miejsce

    Stilon i Polonia powalczą o drugie miejsce

    Kolejny rekord sztafety AZS AWF

    Kolejny rekord sztafety AZS AWF

    Stal druga w Bydgoszczy

    Stal druga w Bydgoszczy

    fot. Progres SHR Wojcieszyce

    Zabawa zakończona awansem

    fot. GZSN Start

    Łucznicy GZSN Start na podium Pucharu Polski

    fot. Stal Wawrów

    Miniżużlowcy z Wawrowa nadal w formie

    Po ośmiu latach IV liga znów przy Łagodzińskiej

    Po ośmiu latach IV liga znów przy Łagodzińskiej

  • RG TV
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
  • RADIO ZACHÓD
Radio Gorzów
Strona główna Wiadomości

Niedzielne utrudnienia w ruchu w Gorzowie

Krzysztof Matusiak Krzysztof Matusiak
2026-06-06 12:43
Fot. UM Gorzów

Fot. UM Gorzów

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na WhatsappEmail

W niedzielę w godz. 10:00–14:00 odbędzie się w Gorzowie Samsung City Triathlon. W związku z zawodami przez kilka godzin wystąpią czasowe zamknięcia dróg na terenie Gorzowa i gminy Deszczno.

Z ruchu od ok. godz. 9:45 do 13:00 wyłączone będą m.in.: Most Staromiejski, ul. Grobla, Most Koniawski, ul. Koniawska (od ul. Kobylogórskiej do Ronda Poznańskiego) oraz fragment ul. Poznańskiej do wiaduktu nad drogą S3.

W gminie Deszczno zamknięte zostaną również ul. Kąpieliskowa w rejonie wiaduktu oraz droga serwisowa wzdłuż S3 w kierunku Brzozowca.

Na trasie rowerowej funkcjonować będą śluzy umożliwiające przejazd pojazdów w wyznaczonych punktach. Kierowców proszeni są o cierpliwość i uwzględnienie utrudnień przy planowaniu podróży.

Szczegóły zmian i plany tras:

1. Etap pływacki rozgrywany będzie w rzece Warcie na odcinku wzdłuż ul. Wał Okrężny. Strefa zmian zorganizowana zostanie na placu przy obiekcie Admiry przy ul. Wał Okrężny.

2. Etap kolarski potrwa ok.  3 godziny od 10:00 – 13:00. 

Na potrzeby zawodów nastąpi wyłączenie z ruchu wybranych dróg zlokalizowanych na terenie Gorzowa Wlkp. oraz na terenie Gminy Deszczno. Zamknięcia ulic przewiduje się około 30 minut przed startem czyli od godziny 9:30.

Trasa kolarska odbywać się będzie od ul. Wał Okrężny, gdzie zlokalizowana będzie strefa zmian T1/T2 i jej początek będzie na ul. Wał Okrężny i dalej ulicami: Grobla, Most Koniawski, ulica Koniawska, ulica Poznańska, przejazd wiaduktem nad drogą ekspresową S3 – ul. Kąpieliskowa – następnie jazda drogą serwisową wzdłuż S3 do nawrotki. Powrót po tej samej trasie. Od ul. Kąpieliskowej trasa przebiega po drogach gminy Deszczno.

Na potrzeby imprezy przewiduje się zamknięcie Mostu Staromiejskiego, ulicy Grobla, Mostu Koniawskiego, ulicy Koniawskiej od ul. Kobylogórskiej do Ronda Poznańskiego oraz fragmentu ulicy Poznańskiej do wiaduktu drogowego nad drogą ekspresową S3 w dniu 7.06.2026 od godziny 9.45 do godziny 13.00.

Trasa rowerowa będzie posiadała trzy miejsca z przygotowanymi śluzami dla ruchu publicznego:

  • skrzyżowanie ulic Grobla – Zielona – Woskowa
  • skrzyżowanie ulic Koniawska – Kobylogórska – Kasprzaka
  • skrzyżowanie ulic Maszewska – Kręta – łącząca miejscowości Maszewo i Deszczno
     

Śluza na skrzyżowaniu ulic Kobylogórska – Koniawska – Kasprzaka – jezdnia będzie podzielona na trzy pasy (na dwóch pasach oddzielonych od siebie pachołkami drogowymi U23 będzie odbywał się ruch zawodników biorących udział w zawodach, natomiast trzecim pasem oddzielonym od zawodników za pomocą barier policyjnych odbywać się będzie ruch wahadłowy aut – sterowany przy pomocy Policji.

W Gminie Deszczno zamknięta dla ruchu zostanie ul. Kąpieliskowa w rejonie wiaduktu i wjazdu na drogę serwisową S3 oraz sama droga serwisowa na odcinku od wiaduktu do miejscowości Brzozowiec. Dokładnie trasę etapu kolarskiego przedstawiono na załączonych mapach.

3. Etap biegowy w ocenie organizatora rozgrywać się będzie od 11:15 – 14:30.

Objazdy

Ze względu na zamknięcie w/w ulic duże utrudnienia w ruchu dotyczyć będą w szczególności mieszkańców południowej części miasta (osiedla Zawarcie, Zakanale oraz osiedla Poznańskiego). W ramach organizacji ruchu wprowadzone zostaną następujące objazdy:

  • z os. Poznańskiego, Ciecierzyc, z osiedla przy ul. Poznańskiej do centrum dojechać będzie można przez ul. Siedlicką – Strażacką – Kobylogórską;
  • z ul. Kobylogórskiej dojazd do centrum realizowany będzie przez śluzę przejazdową (dopuszczony skręt w lewo w ul. Koniawską i dalej w prawo w kierunku ronda Kasprzaka) i Trasę Nadwarciańską;
  • z miejscowości Karnin do Gorzowa dojazd będzie możliwy ul. Letnią, Zagrodową, Spokojną, Skromną,  ul. Sulęcińską, Niwicką, Kasprzaka i Trasa Nadwarciańską;
  • z Deszczna i Maszewa dojazd do Gorzowa Wlkp. możliwy będzie przez ul. Skwierzyńską (Gmina Deszczno) – Kobylogórską – Koniawską – rondo Kasprzaka – Trasę Nadwarciańską;
  • z Zawarcia (ul. Śląskiej) do centrum  objazd wyznaczony będzie przez: ul. Wawrzyniaka, ul. Kolejową,  ul. Przemysłową, ul. Woskową, ul. Zieloną (poprzez śluzę na skrzyżowaniu z ul. Grobla), Trasę Nadwarciańską i ul. Warszawską.
  • Objazd z centrum Gorzowa na Zawarcie realizowany będzie po trasie: ul. Jagiełły, ul. Warszawska, Trasa Nadwarciańska, ul. Zielona i Woskowa również poprzez śluzę.

Komunikacja miejska

Wystąpią również zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.  Będą one dotyczyły linii autobusowych kursujących na co dzień Mostem Staromiejskim w kierunku południowych dzielnic miasta, które w niedzielę w godzinach od 9.00 do ok. 14.30 będą kursować po trasie objazdowej.

  • Linie 101, 111, 125 i 401
    W godzinach trwania zawodów autobusy tych linii w kierunku pętli Śląska Pole Golfowe będą kursowały trasą objazdową przez ul. Warszawską, Trasę Nadwarciańską, ul. Zieloną, Woskową, Przemysłową oraz Zamoście.
    Na trasie objazdu uruchomione zostaną również przystanki tymczasowe przy ul. Woskowej oraz ul. Przemysłowej.
  • Linie 100, 103, 107, 110, 127 i 134 zostaną skierowane na trasy objazdowe przez Trasę Nadwarciańską i Rondo Kasprzaka;
  • Linie 112 i 116
    wszystkie kursy linii 112 będą realizowane pod szyldem linii 127
    kursy linii 116 zostaną wykonane w ramach linii 100 na trasie Os. Staszica – Siedlice Ujęcie Wody

 

  • Na czas zawodów zawieszone zostaną przystanki:
    Katedra
    Fabryczna
    Towarowa
    Wał Okrężny
    Zielona
    Woskowa
    Owcza
    Przemysłowa Centrum Handlowe
    Przemysłowa Liceum
    Mazowiecka
    Mazowiecka Wiadukt

 

Fot. UM Gorzów
Fot. UM Gorzów

Tagi:
Poprzedni

Stilon powalczy o baraże

alfabet gorzowski

Alfabet Gorzowski – S JAK SKARB NA STRYCHU

Alfabet Gorzowski – C JAK CZASOPRZESTRZEŃ NUTTGENSA

Alfabet Gorzowski – G JAK GUSTAW ADOLF U BRAM LANDSBERGA

Alfabet Gorzowski – F JAK FICOWSKI i PAPUSZA

Alfabet Gorzowski – C JAK CZESKIE PODWÓRKO

najnowsze

Niedzielne utrudnienia w ruchu w Gorzowie

Stilon powalczy o baraże

Ponad 700 zawodników na trasie II Mistrzostw Polski w Nordic Walking w Gorzowie

Gorzów się bawił. Pomóż muzeum odtworzyć atmosferę dawnych lat

Kończymy tydzień

Przed nami IX Gorzowski Tydzień Seniora

Rzeczni triathloniści na start

Gorzów Meeting po raz trzeci

Stilon i Polonia powalczą o drugie miejsce

Teatr wychodzi do mieszkańców. Znamy program Sceny Letniej

popularne

  • Fot. facebook.com/radiogorzow

    Pożar w hali GRH. Prokuratura bada okoliczności zdarzenia

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Groźny wypadek na quadzie. Kobieta została ranna

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Kontrola w CEZiB po anonimowych oskarżeniach m.in. o mobbing

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE
RSS
Radio Gorzów

Program miejski Polskiego Radia - Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód S.A." w likwidacji w Zielonej Górze
Radio Gorzów

ul. Warszawska 131
66-400 Gorzów Wlkp.

  • Reklama
  • Formularz kontaktowy
  • Cookies i polityka prywatności
  • Archiwum
Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • MIASTO
    • KULTURA
    • GOŚĆ NA 95,6FM
    • KRAJ I ŚWIAT
  • SPORT
  • MULTIMEDIA I TV
    • MULTIMEDIA
    • RADIO GORZÓW TV
  • AUDYCJE
    • TAKI DZIEŃ
    • GIMNASTYKA JĘZYKA
    • PODCASTY OD A DO Z
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
  • RADIO ZACHÓD

Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2021.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • KontrastKontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj