Czy będą zmiany w sieci połączeń komunikacji miejskiej? Odpowiedz na to pytanie dać mają kompleksowe badania marketingowe, które wydział transportu urzędu planuje przeprowadzić w przyszłym roku. Mów dyrektor wydziału Fabian Rogala:
Badania byłyby także okazją do policzenia pasażerów. Chodzi o to by oszacować czy wprowadzenie darmowych przejazdów dla Gorzowian przynosi oczekiwane rezultaty;
Przypomnijmy, dotychczasowe badania wskazują, że liczba pasażerów komunikacji miejskiej wzrosła od stycznia od 3 do 5 procent.









RADIO ZACHÓD



