Komisja skarg, wniosków i petycji Rady Miasta Gorzowa uznała za bezzasadne wnioski o wygaszenie mandatów dwojga radnych.
Niewykluczone jednak, że w najbliższym czasie rada będzie musiała rozpatrzyć podobne sprawy dotyczące łącznie nawet ośmiorga samorządowców. Większość wniosków dotyczy kwestii miejsca zamieszkania radnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mandat radnego można sprawować wyłącznie w gminie, na terenie której się mieszka. Jednym z radnych, który nie straci mandatu jest dzisiejszy gość Rozmowy z Gorzowa na naszej antenie Sebastian Pieńkowski:
Drugą radną, która nie straci mandatu jest Anna Kozak, od niedawna radna niezależna.









RADIO ZACHÓD



