Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie wydała komunikat o wprowadzeniu na terenach leśnych województwa lubuskiego III, czyli najwyższego stopnia zagrożenia pożarowego. Zanim wybierzemy się do lasu zapoznajmy się z komunikatami – apeluje Dariusz Szymura, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie.
W związku z dużym zagrożeniem pożarowym spacerując po lesie należy zachować maksymalne środki ostrożności – dodaje komendant.
W przypadku zauważenia pożaru należy niezwłocznie skontaktować się z numerem alarmowym 112.









RADIO ZACHÓD



