Osoby, które chcą uzupełnić swoje wykształcenie średnie i zdać maturę mogą to zrobić zapisując się do I Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych w Gorzowie. Właśnie ruszyła rekrutacja. Mówi wicedyrektor I LO, Paweł Szafrański.
Jak twierdzi Paweł Szafrański, I LO dla dorosłych oferuje bardzo przyjazne warunki do nauki.
Podanie do placówki można wypełnić bezpośrednio w szkole przy ulicy Puszkina 31. Należy dostarczyć również świadectwo ukończenia szkoły podstawowej bądź gimnazjum lub szkoły branżowej pierwszego stopnia. Więcej informacji dostępne jest pod numerami telefonów: 95 720 49 64 lub 667 659 341. Sekretariat szkoły czynny jest w okresie wakacyjnym od godziny 8.00 do 15.00.









RADIO ZACHÓD



