Od dziś na torowiska wyjeżdża najstarszy, gorzowski tramwaj. Zabytkowa bimba typu 4N (nr boczny 100), na zmianę z dwoma tramwajami Konstal 105, będzie kursować od 27 czerwca po trasie linii nr 2, czyli Wieprzyce-Piaski. Mówi rzecznik prasowy MZK Marcin Pejski:
Jeśli okaże się. że propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, rozważane będzie uruchomienie większej ilości takich przejazdów.










RADIO ZACHÓD





